S našimi modely obytných vozů získáte absolutní svobodu pro své dovolené. Pět různých základních modelů se spoustou variant rozměrů a verzí vybavení. Vyberte si obytný vůz pro své potřeby a přání. Se spoustou místa pro radosti z dovolené.

Podvozek: Pevná základna.

podvozek

Fiat Ducato: bezpečný a spolehlivý. Motor 2.3-L Multijet s 96kW / 130PS, emisní standard Euro 6, ABS, EBD, palubní počítač, vysoká jízdní stabilita díky širokopásmovému podvozku. Díky těmto a mnoha dalším vlastnostem je Fiat Ducato ideální základnou pro oybtné vozy Carado. I pro vaši dovolenou.

Nástavba: Vyrobeno v Německu.

nástavba

Individuální a přizpůsobené vašim potřebám a přáním na dovolenou. Různých variant modelů karavanů je bezpočet. Všechny však mají jednu společnou věc: mimořádně kvalitní zpracování. Vnější plášť vyrobený z odolného GRP se 7letou zárukou těsnosti, lehké hliníkové boční stěny, dvojitá okna a mnoho praktických funkcí.

Kuchyně: Vysněná dovolená prochází žaludkem.

kuchyně

Kuchyně jsou v obytných vozech Carado dokonale integrovány do místnosti a obsahují vše potřebné: lednice s mrazákem, plynový sporák s ochranou proti vznícení a kompaktní ergonomické uspořádání. Vaření je tak zábavné. Dobrou chuť!

Interiér: Vše pro Váš dobrý pocit.

interiér

Chytré skříňové systémy, útulný čalouněný nábytek a pohodlné postele. Interiér našich obytných automobilů je vysoce kvalitní, bez ohledu na to, zda sedíte, stojíte nebo ležíte. Příjemné světlé barvy a promyšlené půdorysy vytvářejí dokonalou atmosféru místnosti.

Koupelna: Lázně na 4 kolech.

koupelna

Koupelna je především praktická. Kazetová toaleta s elektrickým čerpadlem, výsuvné LED osvětlení, velké zrcadlové plochy a mnoho dalších funkcí. Wellness na cestách.